Domy na wodzie

Bezcenne poczucie wolności.

Domy na wodzie

Przedstawiamy ofertę na pływający dom-łódź typu Hausboot

Nasze domy zbudowane są na platformie w formie trimaranu o wymiarach standardowych 12×4. Pływaki zrobione są z odpornego na czynniki zewnętrzne/woda mróz , słońce, lód- polietylenu. Materiał ten jest również udaroodporny co ważne przy często zdarzających się kolizjach z pływającymi obiektami oraz niestarzejący się. Pływaki bez żadnych czynność konserwacyjnych wytrzymają kilkadziesiąt lat.

Sama nadbudowa oparta jest na konstrukcji z drewna KVH oraz legarów STEiCO zapewniająca odpowiednią sztywność oraz izolacje termiczną.

Stosujemy okna i drzwi aluminiowe z szybą hartowaną.

Nasze łodzie napędzane są przez zestaw dwóch silników zaburtowych marki MERCURE o mocy od 20 KM.

Hausboot posiada wszystkie cechu małego domu:
– kuchnia i łazienka
-sypialnia
-salon z kominkiem
oraz
-taras dziobowy -doskonałe miejsce na śniadania skoki do wody albo wędkowanie.
-taras dachowy – świetne miejsce na relaks w słońcu lub party.
tym odróżnia się od klasycznych jachtów motorowych gdzie swobodne poruszanie się jest mocno ograniczone kształtem kadłuba i ogólną „ciasnotą”

Pływająca domo-łódź pozwala cieszyć się urokami życia na wodze w połączeniu z normalnym komfortem małego apartamentu. Takim domem możemy pokonywać kilometry przez rzeki jeziora znajdując miejsca niedostępne w inny sposób. Natomiast stacjonarne funkcjonowanie w marinach gdzie jest dostęp do prądu i wody daje możliwość traktowania łodzi jako zasadniczego miejsca zamieszkania.

Odpowiednio zaprojektowany może być interesujący dla osób ceniących sobie prywatność i oryginalność a jednocześnie zależy im na możliwości sprawnego dotarcia od centrów miast.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: (+48) 508 214 217 lub przez e-mail.

PROGRAM ELASTYCZNE WNĘTRZE

Decydując się na zakup modułów DCBR, masz możliwość dostosowania wnętrza i układu pomieszczeń swojego nowego domu do własnych potrzeb. Rozmieszczenie ścian wewnętrznych oraz ich parametry dobierane są według Twoich indywidualnych planów. Jeżeli marzy Ci się duża łazienka, pokój rodzinny z wyjściem na taras lub kilka dodatkowych funkcjonalnych pomieszczeń, nasze elastyczne rozwiązania pozwolą zrealizować Twoją wizję.

PROGRAM NIESTANDARDOWE MATERIAŁY

Możesz mieć szczególne preferencje dotyczące materiałów stosowanych w domu. Jeżeli chcesz, płytki podłogowe, podłogi z drewna, szczególny rodzaj i kolor farb i impregnatów, dywan lub wykładzinę, możemy dostosować materiały, których używamy, aby dopasować się do Twoich wymagań. Możesz również określić swoje preferencje w wielu innych elementach domu. Skontaktuj się z nami w celu omówienia indywidualnych wymagań Twojego projektu.

KOMFORT JAKOŚĆ CZAS

KOMFORT – Przeszkolony personel DCBR pomoże wybrać optymalny projekt dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.
JAKOŚĆ – Nieustannie rozwijamy i wdrażamy nowe rozwiązania dotyczące kontroli jakości. Każdy etap produkcji objęty jest stałą kontrola.
CZAS – Minimum formalności i szybki czas realizacji zlecenia.

PRZEJRZYSTY PROGRAM CENOWY

Od początku Wiesz za co płacisz:

  • Koszt wybranych przez Ciebie modułów.
  • Koszt wykonania fundamentów dla posadowienia modułów.
  • Koszt dostawy modułów i ich montażu.