Ogrzewanie podłogowe

Ekonomiczne folie grzewcze na podczerwień

HEAT PLUS ŹRÓDŁO ZDROWEGO CIEPŁA.

TANIE OGRZEWANIE PODCZERWIENIĄ

Folia grzewcza HeatPlus ma 0,4 mm grubości i emituje promienie podczerwieni o długości fali od 7 do 14 mikrometrów.

Technologia HeatPlus nie jest ograniczona w wyborze nawierzchni. Jest ona stosowana w każdym typie, niezależnie od tego, czy są to: parkiety, laminaty, płytki ceramiczne czy dywany.
Folia grzewcza HeatPlus może być zainstalowana nie tylko na podłodze, ale także na suficie i ścianach, co świadczy o uniwersalności tego produktu. W przypadku montażu folii na podłodze, należy obłożyć nią 50-60% powierzchni podłogi.

Folie grzewcze posiadają 20 lat gwarancji od producenta - SEGGI CENTURY CO.,LTD

Wysoka szybkość ogrzewania

Tylko 5 minut potrzeba folii HeatPlus do osiągnięcia maksymalnej pożądanej temperatury. W przeciwieństwie do systemu podgrzewania wody nie wymaga wstępnej obróbki do jej ogrzania.

Antybakteryjne efekty

Folia HeatPlus wykazuje działanie antybakteryjne w związku z nasyceniem powietrza anionami. Test wykonany przez Koreańskie Stowarzyszenie Promieniowania Podczerwonego pokazał skuteczność antybakteryjną na poziomie 72,6%.

Żywotność ponad 30 lat

Unikalna opatentowana technologia ogrzewania podczerwienią SEGGI CENTURY umożliwia wykorzystanie z folii HeatPlus przez ponad 30 lat. Jako jedni z nielicznych na rynku UE mamy do zaoferowania niezawodny system ogrzewania o żywotności wiele razy dłuższej niż inne alternatywne formy ogrzewania.

Zdrowe ciepło

Technologia HEATPLUS jest źródłem zdrowego ciepła i jest biologicznie optymalna dla naszego organizmu. Promieniowanie podczerwone jest złożone z kilku rodzajów fal. Dla człowieka najcenniejsze są te z dużą długością fal. Promieniowanie podczerwone emitowane z folii grzewczej HeatPlus ma taką samą długość fali jak promieniowanie naszego ciała, więc przyjmuje je ono jako własne.

Brak niepożądanych skutków promieniowania elektromagnetycznego

Folia HeatPlus nie jest źródłem niechcianego promieniowania elektromagnetycznego! Istniejące elektryczne systemy grzewcze negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Powodem jest to, że fale elektromagnetyczne i związane z nimi pole elektromagnetyczne wywołują powolny przepływ krwi w tętnicach. EMS-szwajcarskie badania przeprowadzone przez SGS pokazały, że folie HeatPlus nie są źródłem niepożądanego promieniowania elektromagnetycznego.

Parametry techniczne HeatPlus

TYP HP-APN-410 HP-APN-405 HP-APH-410
OCHRONA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA IP 41 IP 41 IP 41
NAPIĘCIE [V] 230 230 230
CZĘSTOTLIWOŚĆ [Hz] 50~60 50~60 50~60
MOC [W/m²] 220 220 400
WYDAJNOŚĆ [%] 98 98 98
WYMIARY [m] 1×75 0,5×75 1×75
MAKSYMALNA TEMPERATURA FOLII [°C] 60 60 80
MAKSYMALNY POBÓR MOCY- OBWÓD RÓWNOLEGŁY [W/m²] 220 220 400
TOLERANCJA [%] ±10 ±10 ±10